Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2021/2022

Nauczyciele podczas konsultacji dostępni są w pokoju nauczycielskim pod numerem tel. 34 324-52-66 wewn. 107. Nauczyciele biblioteki, WF, pedagog szkolny oraz wicedyrektorzy dostępni są w swoich gabinetach.

Uwaga!  Ze względu na sytuację epidemiczną konsultacje odbywają się telefonicznie lub poprzez dziennik elektroniczny. W szczególnych, uzasadnionych przypadkach możliwa jest konsultacja osobista po wcześniejszym umówieniu terminu przez Rodzica. Termin i godzinę wizyty uzgodnić należy pod numerem telefonu sekretariatu szkoły 34 324-52-66.

L.p. Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina
1. p. Korpus Małgorzata Wtorek 4 lekcja
2. p. Terka Marcin Poniedziałek 5 lekcja
3. p. Bekus Kamila Czwartek 4 lekcja
4. p. Brusznicki Marcin Wtorek 6 lekcja
5. p. Brymora Marta Środa 6 lekcja
6. p. Buczkowska Agata Czwartek 4 lekcja
7. p. Cholewa – Purgał Anna Wtorek 4 lekcja
8. p. Chudy Kamil Poniedziałek 5 lekcja
9. p. Cieślak Tatiana Piątek 2 lekcja
10. p. Denis Sylwia Poniedziałek 4 lekcja
11. p. Domagała  Karolina Czwartek 5 lekcja
12. p. Gendek-Barhoumi Beata Czwartek 6 lekcja
13. p. Grula Agnieszka Wtorek 2 lekcja
14. p. Guzy Maria Wtorek 4 lekcja
15. p. Jarząbek Łukasz Czwartek 4 lekcja
16. p. Jarząbek Wiesław Poniedziałek 2 lekcja
17. p. Jeruszka Jarosław Piątek 2 lekcja
18. p. Jędrzejczyk Krystyna Poniedziałek 5 lekcja
19. p. Kaczmarek Katarzyna Wtorek 5 lekcja
20. p. Kałużna Magdalena Poniedziałek 4 lekcja
21. p. Kornecka-Nalewajka Katarzyna Czwartek 3 lekcja
22. p. Kossak-Wąchała Marzena Wtorek 2 lekcja
23. p. Kowalska Anna Poniedziałek 3 lekcja
24. p. Krawczyk Katarzyna Wtorek 4 lekcja
25. p. Kupczak Aneta Poniedziałek 8 lekcja
26. p. Kurek Joanna Wtorek 6 lekcja
27. p. Kwapisz Magdalena Piątek 5 lekcja
28. p. Lutostańska Ewa Wtorek 4 lekcja
29. p. Machniewicz Michał Środa 7 lekcja
30. p. Marzec Jolanta Wtorek 5 lekcja
31. p. Mąkowska Małgorzata Czwartek 3 lekcja
32. p. Michałowska  Aneta Czwartek 6 lekcja
33. p. Najman Zbigniew Wtorek 6 lekcja
34. p. Ociepa Roma Poniedziałek 2 lekcja
35. p. Olenderek Jolanta Wtorek 3 lekcja
36. p. Piaszczyk  Monika Poniedziałek 5 lekcja
37. p. Piwowarczyk Damian Czwartek 5 lekcja
38. p. Płaczek Sylwia Czwartek 3 lekcja
39. p. Popiołek-Trąbska Anna Czwartek 3 lekcja
40. p. Popow Agnieszka Wtorek 3 lekcja
41. p. Stępień Dariusz Poniedziałek 3 lekcja
42. p. Stępień Justyna Poniedziałek 5 lekcja
43. p. Stoińska Magdalena Czwartek 4 lekcja
44. p. Szago – Lalak Elina Wtorek 4 lekcja
45. p. Trzepizur Wiktoria Piątek 5 lekcja
46. p. Warta Agata Wtorek 4 lekcja
47. p. Warzecha Agnieszka Czwartek 5 lekcja
48. p. Wieczorek Marcin Środa 4 lekcja
49. p. Wilczyńska Anetta Czwartek 4 lekcja
50. p. Wilk Katarzyna Poniedziałek 6 lekcja
51. p. Witek Andrzej Czwartek 3 lekcja
52. p. Wołkowicka Joanna Środa 5 lekcja
53. p. Wrońska-Radosz Agnieszka Piątek 5 lekcja
54. p. Zasada Barbara Wtorek 5 lekcja
55. p. Zjawiona-Kubicka Dominika Wtorek 5 lekcja
56. p. Zych Michał Czwartek 2 lekcja
57. p. Żaba Jolanta Środa 2 lekcja
58. p. Żesławska Dorota Czwartek 2 lekcja

 

metryczka


Wytworzył: Dyrektor Barbara Gala-Glińska (6 września 2021)
Opublikował: Marcin Terka (24 września 2021, 11:59:05)
Podmiot udostępniający: VII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 358